درباره ما

Know Us Better
Who we are

درباره ما .

iconicpanel3d مجموعه ای نوآور و خلاق در زمینه طراحی و تولید محصولات دکوراتیو معماری برای کاربری های مسکونی ، اداری ، تجاری و … و ارائه دهنده محصولات و خدمات به مصرف کنندگان و معماران گرامی می باشد .
مهارت ما در طراحی ، تولید ، ساخت و اجرا ما را به سوی رقابتی دائمی در جهت ارائه محصولاتی نوین به مشتریان هدایت می‌نماید .
این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده و‌تاکنون در بسیاری از پروژه های موفق و بزرگ داخلی و خارجی حضور داشته است .
گروه iconicpanel3d در تمامی مراحل پروژه های معماری ، از طراحی و مطالعه توسط معماران و مهندسان تا تولید و مراحل پایانی اجرای محصولات مشتریان خود را همراهی می نماید .

مهندس حمیدرضا بابازاده

همواره در تلاشیم تا با به کارگیری بهترین و به روز ترین متریال ها در عرصه معماری داخلی ، همگام با برترین برند های جهان قدم برداریم .

من و همکارانم در این مجموعه این اطمینان را برای مشتریان و معماران حاصل می نماییم که رضایت آنها الویت ماست و همچنین برای اهداف ایشان ارزش قائلیم .

امید است در سال های پیش رو نیز بتوانیم همچون گذشته با ارائه بهترین خدمات ، میزبان همراهی مشتریان و همکاران گرانقدر این مجموعه باشیم .